Triko e Gjate Per Goca Dhe e Ngrohte Per Dimer

Write a review
1,200 Lekë
KD54
In Stock
+

Triko per vajza me menge te gjata , jake golf

kjo triko ju mban ngrohte gjate sezonit te dimrit

Trikoja eshte model i gjate

Masa Gjendje : 146 ( 10 - 12 Vjec )


Materiali : 50% akrilik 50% lesh

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Lesh
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
3,600 Lekë
Masa: L, XL, XXL
1,600 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec
2,800 Lekë
Masa: M-L, L