1,700 Lekë
KD48
In Stock
+

Triko  e gjate per vajza per te kaluar nje dimer sa me te ngrohte

trikoja eshte e pervere nga grija dhee  zeza qe dominojne dhe pak e bardha

Masa 152   ( 11-13  Vjec )

Materiali 90% pambuk 10 % Elastan

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: XS, S
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
2,400 Lekë
Masa: M-L, L
2,700 Lekë
Masa: M