Triko jelek per vajza ngjyre e zeze

Write a review
1,100 Lekë
KD74
In Stock
+

triko per vajza pa menge ngjyre e zeze dhe me kopsa te medhaja te zeza

Materiali:50% acril 50% Lesh

Masa:164  ( 14 Vjec )


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: M, L
2,400 Lekë
Masa: 3XL
2,600 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: XL
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec