Triko me menge te shkurtera per vajza dhe e gjate

1,200 Lekë
KD81
In Stock
+

Triko me menge te shkurtera per vajza,

prejre e gjate , trikoja vjen bashke me dy gjysmedorezat.

shume e bukur dhe unike, dy rosake brenda nje zemre ne pjesen e perparme

Materiali : 50% acril 50% Lesh

Masa 158 ( 12 - 14 Vjec )

Marka:
Marions
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
950 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,150 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 154/ 12-13 Vjec