Triko per Vajza e Ngrohte per stinen e dimrit

Write a review
1,200 Lekë
KD52
In Stock
+

Triko per vajza me hapje nga para me kopsa

shume e bukur dhe e ngrohte per stinen e dimrit

Masa Gjendje : 158 ( 12 - 14 Vjec )


Materiali: 50% akrilik 50% lesh

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec
2,800 Lekë
Masa: XL
1,700 Lekë
Masa: L
1,300 Lekë
Masa: XL, XXL
2,000 Lekë
Masa: XL