1,300 Lekë
KD304
In Stock
+

Triko per vajza ngjyre gri.

mbyllje e plote nga para me kopsa

pjesa e shpatullave pak me e gjere qe te qendroje lirsho, 

pjesa e belit dhe fundore  pak me e ngushte

Gjendje Masa 128 ( 8 Vjec )

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
Bluze Gri  Me Zemer
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XL
2,600 Lekë
Masa: M-L, L
2,700 Lekë
Masa: M-L, L
800 Lekë
Masa: M