Tuta per Vajza ne tre ngjyra , vishnje, gri dhe te bardha

Write a review
800 Lekë
KD500
In Stock
+

Ngjyra Mund te Ndryshoje pak, kjo per shkak te dritave qe nderhyne kur eshte bere foto

Marka Marions

Materiali: 90%pambuk 10%Elastan

Marka:
Marions
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

900 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,700 Lekë
Masa: M
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
Bluze me menge te gjata nga Q/S
- 42%
2,600 Lekë 1,500 Lekë
Masa: M, L, XL