Bluze me kapuc sportive per vajza, hoodie

1,800 Lekë
KD6
In Stock
+

Hoodie shume e bukur per vajza me disa ngjyra

mbyllja nga para me zinxhir

Masa 152  " per moshe 12Vjec "

e pershtatshme nga mosha 11-13 vjec

hoodie eshte unisex mund te vishet dhe nga djemte


Marka:
Annopol
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masa: XL
2,600 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: 3XL
2,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec