Hoodie per goca ngjyre e bardhe

Write a review
1,300 Lekë
KD3
In Stock
+

Hoodie per vajza ngjyre e bardhe  dhe me dy xhepa para

Masa: 152 Mosha 12Vjeç

Materiali: 90% Pambuku 10 Elastan

Marka: Marions

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

3,500 Lekë
Masa: L
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
2,200 Lekë
Masa: XXL, 3XL
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec
1,500 Lekë
Masa: XL