Hoodie per vajza ngjyre e kuqe

Write a review
1,600 Lekë
KD26
In Stock
+

Bluze me zinxhir nga para per vajza 

ngjyre e kuqe dhe me kapuc.

material coilesore the cope pakez e holle per dite vjeshte dhe pranvere apo dite dimri ne temperatura te pranueshme

Gjendje Mase 152  per moshe 12 Vjec. por pershtatet dhe per moshe nga 11-13 vjec 

Per cdo paqartesi na lini nje mesazh

Marka:
Sergio Guller
Ngjyra:
E Kuqe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec