1,700 Lekë
FS101
In Stock
+

Hoodie shume e bukur per vajza , ngjyra roze.

hoodie eshte material i holle , periudha e pershtatshme eshte pranvere dhe vjeshte , por dhe gjate dimrit 

hoodie ka rene ne toke dhe eshte bere pakez pis, keshtuqe duhet lare para perdorimit.

shiko foton e fundit, mezi vihet re qe eshte bere pis.

Marka:
Breeze Girls
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 40 Gradë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,300 Lekë
Masa: L-XL, XL
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
3,600 Lekë
Masa: S