1,200 Lekë
KD640
In Stock
+

Hoodie per vajza me menge te shkurtera. per dite pranvere vjeshte dhe mbremje verore

marka marions

materiali 90%pambuk 10% elastan

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Kaltër
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec

Produkte Të Rastit

750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
2,500 Lekë
Masa: XXL
2,800 Lekë
Masa: XL