1,500 Lekë
KD24
In Stock
+

pallto e lehte per vajza shume unike

mbyllja me rryp ne mes, dhe me kapuc

sugjerohet per dite te fresketa vjeshte dhe pranvere, si dhe per dite dimri ne ambjente te mbyllura

ngjyra origjinale eshte dicka ne mes te nje bluje te erret dhe te zezes

Materiali 95% Pambuk 5%Elastan

Larja max 30 Grade

lajeni me rroba me ngjyre te ngjashme

temperatura maksimale e hekurit qe mund te perdorni eshte 110 grade

Marka:
Miss Corelli
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: XXL
3,600 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XL
1,100 Lekë
Masa: M, M-L
3,400 Lekë
Masa: M