2,400 Lekë
KD1
In Stock
+

pallto per vajza shume e bukur , e ngrohte me  dhe me kapuc

kapuci mund te hiqet dhe te vendoset perseri, kapuci eshte i kapur me kopsa

Masa: 110 Mosha 4 - 6 Vjeç

Marka: Carsamono

Marka:
Carsamono
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

500 Lekë
Masa: XXL
3,300 Lekë
Masa: M
2,100 Lekë
Masa: S, S-M
1,500 Lekë
Masa: M-L, L