Xhakete per vajza ngjyre karamel

Write a review
2,000 Lekë
KD18
In Stock
+

Xhakete per vajza shume e bukur dhe e vecante 

ngjyre karamel dhe mase 157 " 14 Vjec "

Dy xhepa para me zinxhir 

materiali 100% poliesterNgjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit