Xhakete Xhins ngjyre kafe

Write a review
3,300 Lekë
D149
In Stock
+

Xhakete per vajza shume e bukur dhe unike

Gjendje vetem mase 152 "M" 

E Pershtatur Nga 12 deri max 14 vjec

Materiali : 98% pambuk ,  2% elastan

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL
700 Lekë
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,950 Lekë
Masa: S, S-M