Xhup Dimeror i Gjate per Vajza

Write a review
2,600 Lekë
KD301
In Stock
+

Xhup i zi per vajza pak i gjate per te ju mbajtur ngrohte.

xhupi eshte me kapuc keshtuqe kalojeni kte dimer sa me ngrohte dhe pa e vene re 

ky xhup jua mundeson kete.

Masa : 140 "10 vjec"

pershtatet nga mosha 9 vjec deri ne 11 vjec

Marka: Lizabeta

Materiali: 100%Poliester


Marka:
Lizabeta
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,400 Lekë
Masa: L
1,150 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 154/ 12-13 Vjec