Xhup I Gjate Dhe I Ngrohte per Vajza

Write a review
2,400 Lekë
In Stock
+

Xhup per vajza shume i bukur dhe i ngrohte.

material cilesor dhe qepje 

Masa 140  "10 Vjec"

ne pergjithesi pershtatet nga mosha 9 -11 vjec

per ndonje paqartesi na kontaktoni

Marka:
Lisabeta
Ngjyra:
Vjollcë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
2,200 Lekë
Masa: M-L, L
2,400 Lekë
Masa: XXL
2,700 Lekë
Masa: M
8,000 Lekë
Masa: S