2,500 Lekë
KD-001
In Stock
+

Xhup per vajza komod , i ngrohte dhe trendy

Masa:  10 Vjec

pershatet dhe per mosha nga 9 - 11 vjec

Marka : Street One

Materiali: 100%poliester

Marka:
Street One
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Brenda 14 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec

Produkte Të Rastit

700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
5,500 Lekë
Masa: M
1,300 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masa: XXL, 3XL