1,600 Lekë
KD23
In Stock
+

Xhup per vajza shume i bukur

Masa Nga 8 - 9 Vjec

Marka levin force,  

Materiali neylon dhe pambuk 


Xhupi ka rene ne toke dhe ka nevoje te lahet para perdorimit.

Marka:
Levin Force
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec
1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
Masa: M, L
1,800 Lekë
Masa: M, L
1,400 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 140/ 10 Vjec