700 Lekë
SH24
In Stock
+

Fjongo per vajza super e bukur dhe cilesore

Design unik

Materiali: 87%Poliakril 7%Poliamid 6%Lesh

Prerje Fikse

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliakril

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender
- 16%
3,200 Lekë 2,700 Lekë
2,800 Lekë
Masa: S-M, M, M-L
1,800 Lekë
Masa: 3XL, 4XL