Shall dhe shami per femra

Write a review
2,000 Lekë
D133
In Stock
+

Shall Dhe shami perdoreni si te deshironi

Masat e shamise përafërsisht. 101 cm x 101 cm

Pëlhurë me një shkëlqim delikate
Me një model tërheqës 

Matereiali: 100% poliester

Marka: Comma,

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found