2,500 Lekë
SH18
In Stock
+

Shall i gjate per femra

cope e holle  dhe super cilesore

Permasat : 200Cm x 380Cm

Materiali : 100% Poliester

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
2,500 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: M, M-L