2,000 Lekë
SH13
In Stock
+

Shall i gjate per femra dhe super cilesor

Permasat 86Cm x 176Cm

Materiali : 95%Viskoze 5%fije metali shkelqyes

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L, L-XL, XL
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,700 Lekë
Masa: L
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,800 Lekë
Masa: S-M, M