2,100 Lekë
SH23
In Stock
+

Shall per femra ngjyre e verdhe 

cope e holle dhe mjaft cilesore 

Materiali 100% Poliester

Permasat: 60Cm x 360Cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Verdhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found

Produkte Të Rastit

4,000 Lekë
Masa: M
3,000 Lekë
Masa: XL
3,000 Lekë
Masa: S, XL
1,200 Lekë
Masa: XL
3,200 Lekë
Masa: M