2,600 Lekë
SH20
In Stock
+

Shall Dhe njekohesisht Pelerine per femra

ne te dyja anet me menge ku mund te fusni krahet

pershtatur per dite te ftohta

Permasat pjesa me e gjere ne mes eshte 45 Cm Gjatesia totale eshte 250Cm

Masa Fikse Nga Masa M deri Ne XL

nese je amse S ky shall do ishte shume i madh dhe nese jeni mase XXL ky shall do ju vinte pak ngushte

Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
1,450 Lekë
Masa: L, L-XL
1,050 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec