Shall per femra shume cilesor

Write a review
2,300 Lekë
D245
In Stock
+

shall per femra shume i bukur dhe unik

Masa 1 Standarte

Materiali : 100%poliester 

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,650 Lekë
Masa: L, L-XL
3,300 Lekë
Masa: L, XXL-3XL
1,200 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,400 Lekë
Masa: M, M-L
2,100 Lekë
Masa: L