2,100 Lekë
SH19
In Stock
+

Shall per femra shume unik

Cope jo shume e holle dhe cilesore

Permasat 70Cm x 175Cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Bezhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found