Shall trekendesh per femra

Write a review
2,500 Lekë
SD101
In Stock
+

Shall shume i bukur dhe cilesor per femra

Masat e shallit përafërsisht. 230 cm x 100 cm


E bërë nga fije me cilësi të lartë

Materiali: 100% polyacrylic

Marka:  Comma

Marka:
Comma
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: M-L, L
1,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S