Shall per femra dhe i duhuri për një dimër të ngrohtë

2,400 Lekë
SD187
In Stock
+

Shall per femra shume i bukur, i ngrohte dhe cilesor

I bërë nga fije shumëngjyrëshe dhe fije lak
Dimensionet L x W (cm) përafërsisht 195 x 75
Super e butë dhe e ngrohtë

83% poliester, 17% akrilik

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtatëzani
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Vjeshtë

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: XL
4,000 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec