1,400 Lekë
SH16
In Stock
+

Shami per femra shume e bukur

mund ta perdorni si shami apo shall rreth qafes

cope e holle dhe super cilesore

Permasat : 68cm x 90Cm

Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,300 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
3,900 Lekë
Masa: L