1,400 Lekë
SH12
In Stock
+

Shami per femra nga zero me dopjo cope 

e pershtatshme  per tu vendosur kudo dhe kurdo

Materiali 100% Viskoze

Permasat 50Cm x 86Cm

Marka:
Zero
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Viskozë

No reviews found

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: XXL
1,800 Lekë
Masa: S
2,800 Lekë
2,700 Lekë
Masa: S, L
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL