1,400 Lekë
SH22
In Stock
+

Shami per femra

me lule dhe tiger

cope e holle dhe cilesore

Permasat 70Cm x 70Cm

Materiali 100% Poliester

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
1,500 Lekë
Masa: S, S-M