Shami Per Femra Nga Comma

1,400 Lekë
SH11
In Stock
+

Shami per femra nga Comma 

Shume e Bukur dhe cilesore

Permasat  : 88Cm x 88Cm

Materiali 100% Poliester

Marka:
Comma
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: M, M-L
900 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec
1,900 Lekë
Masa: L