1,400 Lekë
SH10
In Stock
+

Shami per femra shume e bukur dhe cilesore.

mund te perdoret kudo dhe ne cdo sezon

Permasat 70cm X 70Cm

Materiali 100% poliester


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: L-XL, XL
Bluze verore ngjyre e zeze
- 43%
2,800 Lekë 1,600 Lekë
Masa: S-M, XL, XL-XXl
2,700 Lekë
Masa: M-L, L