1,400 Lekë
SH14
In Stock
+

Shami per femra super e bukur dhe material fantastik

permasat 80Cm x 80Cm

shamia eshte me x 2 shtresa

materiali 100% poliester

Marka:
Comma
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Poliester

No reviews found