1,800 Lekë
ZERO Mesazh
LS20
In Stock
+

Marka Zero

Masa 40 

Materiali: 100%Viskoz Nderca cepet te qafa dhe menget 100%poliester

Cmimi i sugjeruar 45.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

750 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,400 Lekë
Masa: L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L
Pulover per femra ngjyre blu
- 46%
2,600 Lekë 1,400 Lekë
1,800 Lekë
Masa: XXL