Bluze e bardhe me menge te gjata per femra

Write a review
1,400 Lekë
GB38
In Stock
+

Bluze e bardhe ,  e holle dhe me menge te gjata per femra

cilesi e garantuar nga s oliver

perdorimi ne dite pranvere,  vjeshte dhe mbremje verore

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XXL
2,300 Lekë
Masa: S-M, M, M-L, L, 3XL, 4XL
1,500 Lekë
Masa: S, M