Bluze e bardhe me menge te gjata

Write a review
1,700 Lekë
GB54
In Stock
+

Bluze e bardhe me menge te gjata nga s oliver

masa 38

e perbere nga 95% pambuk dhe 5% elastan

e pershtatur per sezonin e pranveres dhe vjeshtes si dhe dite te fresketa vere dhe mbremje verore

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

4,200 Lekë
Masa: L
3,200 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: L
2,700 Lekë
Masa: M-L, L