Bluze e bardhe me menge te shkurtera

1,600 Lekë
ZERO Mesazh
GB18
In Stock
+

Bluze e bardhe unike

material cilesor dhe pak i trashe

bluza eshte e pershtatshme per dite te fresketa vere dhe dite pranevere dhe vjeshte


Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë
E mora porosinë dhe bluza është shumë e bukur por meqë unë jetoj ne Kavajë bluza është pak e trashë kështu që do më duhet të pres ditë më të freskëta ta vesh. Gjatë ditës nuk e vesh dot. Prandaj po ju jap vetëm 4 yje për këtë produkt
Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,500 Lekë
Masa: XS, XS-S

Produkte Të Rastit

1,700 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,000 Lekë
1,800 Lekë
Masa: XXL
3,800 Lekë
Masa: 3XL
1,100 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec