Bluze e bardhe me pika te zeza

Write a review
2,000 Lekë
ZERO Mesazh
AM17
In Stock
+

Bluze e bardhe me pika te zeza

pjesa para me nje xhep dhe jake me kopsa

e pershstatshme per sezonin pranvere vere dhe vjeshte per dite me diell

marka zero

masa 38 M/L


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,350 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze Gri Me Zemer
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XL
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,600 Lekë
Masa: M, XXL-3XL
2,000 Lekë
Masa: S, S-M