Bluze e bardhe me qepje blu te menget

700 Lekë
ZERO Mesazh
LS65
In Stock
+

Masa 36 

Model Lirsho

materiali 100%viskoz

Bluza ka rene ne toke dhe eshte bere pis , per kete arsye shitet vetem per 700 euro 

Cmimi i sugjeruar 45.99 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Masa NR:
36
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • Festa
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
Bluze e bardhe me flutur
- 75%
2,800 Lekë 700 Lekë
Masa: XXL-3XL
500 Lekë
Masa: M-L, L
700 Lekë
Masa: L, L-XL
700 Lekë
Masa: L-XL, XL

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masat Femije: 164/ 14 Vjec
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L