Bluze e bardhe me shirit anash

Write a review
1,750 Lekë
GB53
In Stock
+

Bluze e bardhe e holle dhe me menge trecerekeshe.

shume e pershtatshme per mbremje verore dhe gjate dites nese  punoni ne nje zyre apo nje ambjent ku nuk jeni te ekspozuar ne diell

gjithashtu eshte shume e pershtatshme per dite pranvere dhe vjeshte

produkti i fundit dhe eshte mase   L por pershtatet fare lehte nese jeni mase pak me pak apo me shume se L

materiali eshte cilesi sepse eshte marke gjermane S Oliver.

Masa 38

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Poliester
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
1,600 Lekë
Masa: XS-S, S
2,700 Lekë
Masa: M-L, L
1,600 Lekë
Masa: L, L-XL, XL