Bluze e bardhe model lirsho

Write a review
1,300 Lekë
ZERO Mesazh
LS57
In Stock
+

bluze e bardhe per dite te ngrohta

Jake V dhe llastik ne pjesen fundore

masa 42 XL/2XL

marka Zero

Cilesi e garantuar

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Pa Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
E Gjerë
Mëngë:
Të shkurtëra
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shkollë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: XL
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,500 Lekë
Masa: XL