Bluze e bardhe nga zero

Write a review
1,800 Lekë
ZERO Mesazh
LS50
In Stock
+

Bluze e bardhe nga zero

shirit rrjete para

pjesa poshte me llastik

100%Viskoz

cmimi i sugjeruar 35.99 euro


Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Temperatura e Larjes:
Shiko Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,500 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,600 Lekë
Masa: M, L
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L