1,300 Lekë
ZERO Mesazh
LS58
In Stock
+

Pjesa jashte 100%Poliester

Pjesa brenda 95%viskoz 5%elastan

Produkti ka rene ne toke dhe duhet lare per kete arsye shitet me kete cmim

cmimi i sugjeruar 49.95 euro

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Mëngë:
Pa mëngë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: M-L, L

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,000 Lekë
Masa: M, M-L
4,200 Lekë
Masa: L