Bluze e bardhe per femra me jake V dhe verore

Write a review
1,000 Lekë
LS51
In Stock
+

Bluze e bardhe verore shume e bukur 

produktit i mungojne etiketat origjinale.

masa afersisht dicka nga L ne XL


Marka:
Mungojne Etiketat
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Jo Kthime & Jo Ndërrime

Veshje

Etiketë:
Pa Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,000 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masa: M-L, L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M
600 Lekë
Masa: M, M-L
1,200 Lekë
Masa: S-M, M, M-L

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: XL
700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,500 Lekë
Masa: M, M-L