Bluze e bardhe per femra me lulekuqe

1,800 Lekë
ZERO Mesazh
AM06
In Stock
+

Bluze e bardhe dhe e holle

Masa 38 

Bluze shume e bukur me llastik ne pjese e poshtme 

100% viskoze

Marka:
Zero
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
3/4
Përdorimi:
  • Biznes
  • E përditshme
  • Festa
  • Kokteile
  • Punë
  • Shtëpi
  • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
bluza super. e lehte dhe e holle, me kenaqi
Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: XXL
2,100 Lekë
Masa: L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: L, L-XL
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec
2,400 Lekë
Masa: M
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,700 Lekë
Masa: M
3,300 Lekë
Masa: L, XXL-3XL