Bluze e bardhe per femra

Write a review
1,700 Lekë
SD215
In Stock
+

Bluze e bardhe per femra me menge te gjata

e holle dhe e pershtatshme per sezonin pranvere vere dhe vjeshte

Masa 42

Marka: s.Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
42
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
 • Pranverë
 • Verë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,450 Lekë
Masa: M, M-L
1,600 Lekë
Masa: M, M-L
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L

Produkte Të Rastit

2,100 Lekë
Masa: S, S-M
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
2,600 Lekë
Masa: L
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec