Bluze e bardhe s.Oliver per femra

Bluze e bardhe s.Oliver per femra

2,300 Lekë
D116
Disponueshëm
+

bluze e holle verore me jake O dhe nje shirit te zi rreth jakes

Masa: 38

Materiali: 100% viskozë

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

cmimi i sugjeruar 49.99 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
38
Sistemi i Masës:
Gjermane
Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Viskozë
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të shkurtëra
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Shumëngjyrësh
Ngjyra: Portokalli
Ngjyra: Blu
2,500 Lekë
Ngjyra: Portokalli
1,800 Lekë
Ngjyra: E Kuqe

Produkte Të Rastit

Ngjyra: E Zezë
1,700 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Gri